Главная/ Новости/ Акция для студентов ко Дню без интернета.

Акция для студентов ко Дню без интернета.

Если вы еще не решили куда пойти на выходные и не можете выбрать одно из перечня “театр, каток, музей”, то коллектив Национального музея Республики Башкортостан приглашает всех студентов на День открытых дверей.
Акция посвящается Дню без интернета и прошедшему Дню студента. Вход по студенческим билетам — свободный.
Двери нашего музея открыты 31 января 2021 с 11.00 до 18.00 часов.
Добро пожаловать!

***

“Театр, һырғалаҡ, әллә музеймы — буш ваҡытты ҡайҙа үткәрергә?”, тип баш ватыусылар өсөн Башҡортостан Республикаһының Милли музейы коллективы “Әлбиттә, музей!!!”, ти.
Ҡәҙерле юғары уҡыу йорттары, колледж, һөнәри белем биреү учреждениелары студенттары!
Халҡыбыҙҙың бай ҡомартҡылары һаҡланған Милли музей 31 ғинуарҙа һеҙҙең өсөн ишектәрен аса.
Акция берләштерелгән ике байрам-Интернетһыҙ көн һәм Студенттар көнө уңайы менән ойошторола.
Һеҙҙең өсөн музей 31 ғинуар сәғәт 11.00 киске 18.00 тиклем эшләй.
Студент билеттары буйынса инеү ирекле.
Тарих йортона рәхим итегеҙ!